Reklamné rohože a koberce

Domov / Reklamné rohože a koberce

Reklamné rohože

Upozornite na svoje produkty  prechádzajúcich zákazníkov skvelou grafikou a oči priťahujúcimi farbami na reklamných rohožiach. Vďaka nízkej výške rezaného vlasu koberca je výraznejšia ostrosť vytlačeného dizajnu (či už loga, fotky, grafiky alebo textu), čo predurčuje reklamné rohože týchto parametrov na účinnú formu reklamy umiestnenej na podlahe vo vzorkových a špecializovaných predajniach, retailoch, alebo v prezentačných priestoroch distribučnej spoločnosti. Gumové okraje u rohží s SBR protišmykovou gumou tiež vinikajúco plnia funkciu ‘nábehovej lišty’.

Logo rohože

Reklamné rohože vysokej kvality, môžu obsahovať vaše logo, reklamný dizajn alebo odkaz na vaše produkty či služby. Doplňte imidž svojej firmy praktickým spôsobom a zároveň ušetríte podlahu od neprimeraného znečistenia a vlhkosti. Vďaka svojim vysokým absorbčným a čistiacim vlastnostiam sú ideálne na použitie ako tretia (prípadne aj druhá) čistiaca zóna vo vašich firemných priestoroch, v hoteloch na recepciách, v predajniach, reštauráciách, fitness centrách, športových kluboch alebo v  domácnostiach.

S farebným logom alebo atraktívnym imidžom môžu byť vhodným marketingovým predmetom alebo darom pre vašich zákazníkov.

Reklamné koberce

Sme pripravení vyrobiť koberce podľa vašich vlastných návrhov, alebo podľa vzorov požadovaných vašimi zákazníkmi. Prosím, kontaktujte nás s vašou požiadavkou. Interiérové koberce sú výbornými nosičmi veľkoplošnej reklamy využiteľnej na výstavách, exhibíciach, v hoteloch, alebo vo firemných reprezentačných priestoroch.

Vzorkovník

Od návrhu až po realizáciu

 • Cenová kalkulácia

  Vypracujeme Vám nezávislú cenovú ponuku na mieru Vaším požiadavkám.

 • Grafický návrh

  Navrhneme kreatívne riešenie s profesionálnym prevedením.

 • Korektúra

  Zapracujeme Vaše nápady a pripomienky a upravíme návrh k Vašej spokojnosti.

 • mk-li-shop

  Realizácia

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Kontaktujte nás

Práve nie sme online, ale môžete nám poslať správu! Ozveme sa Vám čo najskôr.

Nečítateľný obrázok? Zmeniť text. captcha txt

Začnite písať a stlačte enter pre vyhľadávanie