Potlačíme takmer čokoľvek

Veľkoplošná reklama predstavuje ideálny spôsob ako dať o sebe vedieť širokej verejnosti. Má vysoký dosah na spotrebiteľov, funguje 24 hodín denne a je oceňovaná za svoju vysokú kvalitu.

Teraz ponúkame expresnú veľkoplošnú tlač do 24 hodín od schválenia grafického návrhu v prípade osobného odberu a doručenie do 48 hodín od chválenia návrhu kdekoľvek v rámci SR.

Výhodou veľkoplošnej tlače je jej možnosť tlačiť takmer okamžite. Ďalšou prednosťou digitálnej veľkoplošnej tlače je možnosť potlače širokého spektra materiálov, ako sú papier, billboardový papier, PVC samolepka (lesklá, matná, transparentná, translucentná), plachtovina (banner), PVC sieťovina (mesh), textil, vlajkovina a špeciálne materiály ako napríklad perforovaná okenná samolepka (one-vision fólia) či samolepka určená na podlahovú grafiku. A to všetko bez nutnosti laminácie.

Tlačíme expresne do 24 hodín !

Billboard

Billboard je nepochybne najobľúbenejšou veľkoformátovou reklamou na Slovensku. Billboardy vám prinášajú možnosť osloviť cieľovú skupinu ľudí, v presne vybraných lokalitách, s vysokým prínosom pri nízkych nákladoch.

Banner

Či už ide o klasické exteriérové plachty, interiérové bannery ktoré visia spod stropu takmer väčšiny nákupných centier, alebo plachty na rôzne kultúrne či športové podujatia, vieme ich pre vás vyrobiť v akých koľvek rozmeroch.

Roll-up

Jeden z najpredávanejších bannerových systémov, ktorý je cenovo ekonomický. Roll –up je charakteristický vysokou kvalitou a stabilitou vďaka jednoduchej prenosnej mechanike so skladacou vzpernou tyčou. Ideálny nástroj na prezentáciu vašej firmy na výstavách, spoločenských akciách či v nákupných strediskách.

Tabule

Reklamné tabule predstavujú moderné označenie a majú široké využitie. Používajú sa hlavne ako pútače, informačné tabule, tabule s logom alebo ako smerové tabule aby Vás zákazníci ľahšie našli.

Od návrhu až po realizáciu

 • Cenová kalkulácia

  Vypracujeme Vám nezávislú cenovú ponuku na mieru Vaším požiadavkám.

 • Grafický návrh

  Navrhneme kreatívne riešenie s profesionálnym prevedením.

 • Korektúra

  Zapracujeme Vaše nápady a pripomienky a upravíme návrh k Vašej spokojnosti.

 • Realizácia

  Zrealizujeme navrhnutý vizuál, či už ide o vizitku, banner alebo polep auta.

Ukážky prác

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Potrebujete poradiť alebo vypracovať cenovú ponuku? Oslovte nás!

Kontaktujte nás

Práve nie sme online, ale môžete nám poslať správu! Ozveme sa Vám čo najskôr.

Nečítateľný obrázok? Zmeniť text. captcha txt

Začnite písať a stlačte enter pre vyhľadávanie