Reklamné predmety

Zviditeľnite sa pomocou reklamných predmetov

Jednou z možností prezentácie firmy sú reklamné predmety. Ide o dlhotrvajúcu reklamnú prezentáciu, ktorá sa Vášmu obchodnému partnerovi, alebo klientovi opätovne vracia do rúk ( napríklad perá, zapaľovače, kľúčenky, hrnčeky…).

Klientovi vieme presne odporučiť ten najvhodnejší reklamný predmet, ktorý vystihuje jeho firmu alebo myšlienku. Potom si už len stačí vybrať vhodný spôsob potlače.

Najčastejšie potláčame

Hrnčeky

Hrnčekom, ako reklamným predmetom nič nepokazíte, keďže sú veľmi potrebné. Stačí si len vybrať typ, farbu a spôsob potlačenia reklamy. My vám ponúkame sublimáciu, výpal, pieskovanie a gravírovanie laserom.

Plastové karty

Používajú sa hlavne ako vernostné, zľavové, klubové, zákaznícke, poistenecké, reklamné, žrebovacie, permanentky, VIP karty, preukazy, vizitky vašej firmy, podniku či zariadenia a taktiež ako kľúčenky v menšom rozmere. Bude vašim zákazníkom slúžiť ako vernostná kartička ale aj ako kľúčenka s vašim logom. Potláčame ich ofsetom, digitálnou tlačou.

Kľúčenky

Kľúčenky ako reklamný predmet je univerzálny darček pre vášho klienta, slúži ako neustála reklama vašej firmy keďže ľudia nosia kľúčenky neustále pri sebe. Tento spôsob reklamy využívajú najme predajcovia automobilov, stavebné firmy, taxi služby, či personálne agentúry. Samozrejme že kľúčenky sú predmety vhodné pre každú firmu.

Perá

Na výber je mnoho materiálov, no najlacnejšie sú plastové. Pre nadšencov ekológie mame taktiež alternatívu v podobe pier z papierovej lepenky alebo pier z dreva. Ak dávate na kvalitu kovové sú TOP. Na ne používame gravírovanie laserom. Na ostatné typy materiálov potláčame formou tampoprint a UV tlač.

Voňavá reklama

Úlohou aromatickej reklamy je príjemne prevoňať miestnosť či interiér vozidla a hlavne obsahuje logo alebo iné reklamné prvky zákazníka. Vyrába sa pomocou výsekových foriem a potláča sa sieťotlačou alebo ofsetovou tlačou.

Tašky

Prečo reklama na taškách? Tašky sú výborným reklamným nosičom vo forme prezentu, či už u nás alebo v zahraničí. Určite vás poteší keď vidíte ľudí ktorý si vykračujú s vašim logom na taške. Jedná sa o veľkú formu reklamy pre váš biznis. Potlač tašiek vyrábame po väčšine sieťotlačou. Pri zákazkovej výrobe potláčame igelitové tašky flexotlačou a papierové ofsetom.

Textil

Či už ako pracovný odev alebo darček pre vašich klientov. Na výber ponúkame mnoho textilného oblečenia a každý si nájde to svoje. Tričká, polokošele, mikiny, bundy, monterky, šiltovky, pracovné vesty a mnoho iného, ktoré vám potlačíme nažehľovacími fóliami ako sú flex a flock, sieťotlačou a taktiež vyšijeme.

Kalendáre

Skôr ako sa vrhneme na samotnú tlač kalendárov, musíte sa rozhodnúť aký typ kalendárov si vyberiete. Či už reklamné kalendáriky, pracovné kalendáre, stolové kalendáre, či nástenné kalendáre. Jednou z veľkých výhod reklamy na kalendároch je hlavne tá, že zákazníci ich používajú počas celého roka, čiže sú to praktické a užitočné reklamné predmety. Potlačiť vám ich môžeme sieťotlačou, digitálne alebo horúcou fóliou.

Predmety potláčame nasledovnými technológiami

Sublimácia

Tampónová tlač

Gravírovanie

Sieťotlač

Razba

Výpal

Od návrhu až po realizáciu

 • Cenová kalkulácia

  Vypracujeme Vám nezávislú cenovú ponuku na mieru Vaším požiadavkám.

 • Grafický návrh

  Navrhneme kreatívne riešenie s profesionálnym prevedením.

 • Korektúra

  Zapracujeme Vaše nápady a pripomienky a upravíme návrh k Vašej spokojnosti.

 • Realizácia

  Zrealizujeme navrhnutý vizuál, či už ide o vizitku, banner alebo polep auta.

Ukážky prác

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Potrebujete poradiť alebo vypracovať cenovú ponuku? Oslovte nás!

Kontaktujte nás

Práve nie sme online, ale môžete nám poslať správu! Ozveme sa Vám čo najskôr.

Nečítateľný obrázok? Zmeniť text. captcha txt

Začnite písať a stlačte enter pre vyhľadávanie