Od návrhu až po realizáciu

 • Cenová kalkulácia

  Vypracujeme Vám nezávislú cenovú ponuku na mieru Vaším požiadavkám.

 • Grafický návrh

  Navrhneme kreatívne riešenie s profesionálnym prevedením.

 • Korektúra

  Zapracujeme Vaše nápady a pripomienky a upravíme návrh k Vašej spokojnosti.

 • Realizácia

  Zrealizujeme navrhnutý vizuál, či už ide o vizitku, banner alebo polep auta.

Veľký výber textilu a možnosti potlače za skvelé ceny

Reklamný textil patrí medzi najpraktickejšie a najžiadanejšie produkty, ktoré neodmietne žiadny obdarovaný a ktoré sú využívané vždy dlhodobo. Vaše logo uvidia davy ľudí, omnoho viac ako v TV reklame, alebo v novinách či časopisoch.

Nažehľovanie – Flock je nažehľovacia fólia s vyššou vrstvou vlákien, má jemný povrch a skvelú farebnosť. Flex je tenká a pružná fólia s jemným povrchom, vďaka čomu je komfortná na nosenie.

Sublimácia – na sublimáciu sú vhodné polyesterové materiály, ako tričká, dresy. Výhoda sublimačnej potlače je najmä v tom, že do látky sa vpaľuje farba pri vysokej teplote a tlaku.

Sieťotlač  – je založená na pretlačení farby priechodnými miestami v šablóne. Šablóna sa prikladá priamo na potlačovaný predmet a podľa jej hustoty sa na textil dostane určitý nános farby.

Vyšívanie – je jednou z najkrajších metód označovania reklamného textilu. Technológiu, ktorú používame je tej najvyššej kvality, čo zaručuje výšivku spracovanú do najjemnejších detailov.

Adler 2017

Spoločnosť  patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľov značkového reklamného textilu. V širokom produktovom portfóliu nájdete tričká, polokošele, košele, mikiny, čiapky a mnoho iného. Všetky produkty nesú pečať kvality Oeko-Tex Standard 100.

Alex Fox 2017

AlexFox je výrobca, dovozca a veľkoobchodný distribútor reklamného textilu rovnakej značky. Je to dynamická spoločnosť s 12- ročnými skúsenosťami v obore reklamného textilu v regióne strednej Európy a silným finančným zázemím.

Tričká potláčame nasledovnými technológiami

Nažehľovanie

Digitálna potlač

Sublimácia

Sieťotlač

Vyšívanie

Expanzná tlač

Ukážky prác

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Potrebujete poradiť alebo vypracovať cenovú ponuku? Oslovte nás!

Kontaktujte nás

Práve nie sme online, ale môžete nám poslať správu! Ozveme sa Vám čo najskôr.

Nečítateľný obrázok? Zmeniť text. captcha txt

Začnite písať a stlačte enter pre vyhľadávanie